HaberlerGündemMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, gece yarısından yarın saat 15.00'e kadar özellikle kuzey ilçelerinde olmak üzere Malatya merkezde şiddetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiğini kaydetti.

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, Meteoroloji Müdürlüğünün Malatya için yaptığı şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısına ilişkin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Paylaşımda, gece yarısından saat 15.00'e kadar Arapgir, Arguvan, Hekimhan ve Kuluncak ilçelerinde kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiği, rüzgarın şehir merkezinde de etkili olacağı ancak belirtilen kuzeydeki ilçelerde daha kuvvetli eseceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER