HaberlerGündemMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, gece yarısından yarın saat 15.00'e kadar özellikle kuzey ilçelerinde olmak üzere Malatya merkezde şiddetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiğini kaydetti.

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, Meteoroloji Müdürlüğünün Malatya için yaptığı şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısına ilişkin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Paylaşımda, gece yarısından saat 15.00'e kadar Arapgir, Arguvan, Hekimhan ve Kuluncak ilçelerinde kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiği, rüzgarın şehir merkezinde de etkili olacağı ancak belirtilen kuzeydeki ilçelerde daha kuvvetli eseceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Önlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıÖnlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştü
SIRADAKİ HABER