HaberlerGündemMalatya'da uyuşturucu yuvası haline gelen metruk binalar yıktırıldı

Malatya'da uyuşturucu yuvası haline gelen metruk binalar yıktırıldı

​Merkez Battalgazi ile Yeşilyurt ilçelerinde bulunan ve başta madde bağımlıları olmak üzere birtakım suçların mekânı haline gelen 2 metruk bina, zabıta ekipleri kontrolünde iş makinalarıyla yıkıldı.

Malatya'da uyuşturucu yuvası haline gelen metruk binalar yıktırıldı

Malatya’da uyuşturucu ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda, Battalgazi ilçesi Büyük Mustafa Paşa Mahallesi ile Yeşilyurt ilçesi Cemal Gürsel Mahallesinde uyuşturucu ve suç işleme mekânları haline gelen 2 metruk binanın ilçe belediyeleri iş birliği ile yıkımlarına karar verildi.

Bu çalışmalar doğrultusunda, her 2 metruk bina zabıta ekipleri kontörlünde belediye ekipleri tarafından iş makineleri ile yıktırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER