HaberlerGündemMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı

Malatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı

​Malatya'da yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde ile bir adet ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirilirken, 14 şüpheli gözaltına alındı.

Malatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu tacirlerine yönelik yaptığı operasyonda 14 kişiyi göz altına aldı.

 Emniyet tarafından yapılan açıklamada, operasyon kapsamında, 14 şüphelinin gözaltına alındığı, 3 bin 400 adet yeşil reçeteye tabi hap, 60 gram sentetik kannabinoid maddesi, 35 gram kubar esrar maddesi ve 1 adet ruhsatsız pompalı tüfeğin ele geçirildiği kaydedildi.

Gözaltına alınan 14 şüpheli hakkında işlem yapıldığı ve adli mercilere sevk edilecekleri ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER