HaberlerGündemMalatya'da uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonda 3 kişi tutuklandı

Malatya'da uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonda 3 kişi tutuklandı

Malatya'da gerçekleştirilen çalışmalarda 310 gram uyuşturucu madde ile yeşil reçeteye tabi 188 adet hap ele geçirilirken 7 kişi gözaltına alındı.

Malatya'da uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonda 3 kişi tutuklandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün uyuşturucu tacirlerine yönelik yaptığı operasyonla ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, 17,80 gram metamfetamin, 292,84 gram sentetik kannabinoid ve 188 adet yeşil reçeteye tabii hapın ele geçirildiği kaydedildi.

Konu ile ilgili adli mercilere sevk edilen 7 şüpheliden 3'ünün tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklamasında bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Camide hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıCamide hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıSilah ile vurulan kadının babası ve 4 yakını gözaltına alındıSilah ile vurulan kadının babası ve 4 yakını gözaltına alındıTÜBİTAK nedir? TÜBİTAK'ın görevleri nelerdir?TÜBİTAK nedir? TÜBİTAK'ın görevleri nelerdir?Sahte faturalarla kaçak medikal cihaz satışı yapan iş yeri mühürlendiSahte faturalarla kaçak medikal cihaz satışı yapan iş yeri mühürlendiFuhuş çetesi operasyonunda 8 kişi yakalandıFuhuş çetesi operasyonunda 8 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER