HaberlerGündemMalatya’da uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

​Merkez Yeşilyurt ilçesinde uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan operasyonda, 2 kilo 150 gram toz esrar ile bir ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

Valilikten yapılan yazılı açıklamada "Malatya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, her türlü kaçakçılığın önlenmesi maksadıyla yürütülen istihbarı çalışmalar neticesinde, Yeşilyurt İlçesinde 2 şüpheli şahsın uyuşturucu madde imal ticareti yaptığı duyumu alınmıştır. Alınan duyum üzerine Malatya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ile Yeşilyurt İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, adli makamlardan alınan arama kararı ile şüpheli şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan arama neticesinde; 2 kilo 150 gram toz esrar, 1 adet 9 mm çapında marka ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir. Olayla ilgili yakalanan 2 şüpheli şahıs gözaltına alınmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER