HaberlerGündemMalatya'da toz ile kubar esrar ele geçirildi

Malatya'da toz ile kubar esrar ele geçirildi

​Uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan operasyonda 2 kilo 360 gram toz esrar ile kubar esrar ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı.

Malatya'da toz ile kubar esrar ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, 1 kilo 260 gram toz esrar ile 1 kilo 100 gram kubar esrarın ele geçirildiği, konuyla ilgili bir şüphelinin gözaltına alındığı ve adli makamlara sevk edileceği kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER