HaberlerGündemMalatya’da tekne motoru çalan şahıs Elâzığ`da yakalandı

Malatya’da tekne motoru çalan şahıs Elâzığ`da yakalandı

Elâzığ İl Jandarma ekiplerinin, Malatya ilinde tekne motoru çalan şahsı Elazığ’da çalıntı olduğu belirtilen motorla beraber yakalayarak gözaltına aldığı belirtildi.

Malatya’da tekne motoru çalan şahıs Elâzığ`da yakalandı

Malatya’da 11.08.2020 günü saat 09.00 sıralarında Malatya İli Turgut ÖZAL Tabiat parkından A.A. (25) isimli şahsa ait tekne motoru çalındı. Konu ile ilgili araştırma yapan jandarma ekipleri, motorun Elâzığ ili Akçakiraz Beldesinde bir işyerinde olduğunu tespit edip operasyon düzenledi.

Olayı gerçekleştirdiği bildirilen  F.T (48) isimli şahıs gözaltına alınırken, tekne motoru sahibine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER