HaberlerGündemMalatya’da kumar operasyonunda 33 kişiye cezai işlem uygulandı

Malatya’da kumar operasyonunda 33 kişiye cezai işlem uygulandı

Yapılan denetimlerde iki işyerinde kumar oynayan 33 kişiye kumar oynamaktan ve Covid-19 tedbirlerine uymamaktan para cezası kesildi.

Malatya’da kumar operasyonunda 33 kişiye cezai işlem uygulandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından kentte yürütülen çalışmalar neticesinde Covid-19 kurallarına uymayanlara kesilen para cezalarının yanında tabanca, tüfek ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konu hakkında Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Battalgazi ilçesi Cezmi Kartay caddesinde yapılan denetimlerde ruhsatsız bir işyerinin lobi kısmında ve birinci katında oyun oynayan ve sosyal mesafeye uymayan 28 kişiye cezai işlem uygulanırken, ruhsatı bulunmayan işyeri hakkında ise gerekli tutanağın tanzim edildi. Büyük Hüseyinbey Mahallesinde bir işyerinde kumar oynayan 5 kişiye idari para cezası uygulandı, şahıslara Covid-19 tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle idari yaptırım ve kumar oynanmasına yer ve imkan sağlayan işletmeci hakkında adli işlem yapıldı." ifadeleri yer aldı.

Açıklamanın devamında yapılan çalışmalarda, 2 adet tabanca, 18 adet fişek, 3 ruhsatsız tüfek, 10,45 gram metamfetamin, 16 gram kannobinoid, ve 8 adet uyuşturucu hapın ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER