HaberlerGündemMalatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince kış lastiği denetimleri kapsamında yapılan uygulamalarda 7'si motosiklet sürücüsü olmak üzere 238 sürücüye cezai işlem uygulanırken, 2 motosiklet trafikten men edildi.

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün 19-21 Şubat tarihleri arasında yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, "Özel Denetim 16" kış lastiği denetimleri kapsamında bin 157 aracın kontrol edildiği, aralarında muayenesiz araçla trafiğe çıkmak, kış lastiği kullanmamak, sigortasız araç ile trafiğe çıkmak ve diğer muhtelif maddelerden 231 araç sürücüsüne cezai işlemin uygulandığı kaydedildi.

20-21 Şubat tarihleri arasında Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Denetimi Uygulamasında 44 araç ve sürücüsünün denetlendiği, 7 motosiklete cezai işlem uygulandığı ve 2 motosikletin trafikten men edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER