HaberlerGündemMalatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince kış lastiği denetimleri kapsamında yapılan uygulamalarda 7'si motosiklet sürücüsü olmak üzere 238 sürücüye cezai işlem uygulanırken, 2 motosiklet trafikten men edildi.

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün 19-21 Şubat tarihleri arasında yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, "Özel Denetim 16" kış lastiği denetimleri kapsamında bin 157 aracın kontrol edildiği, aralarında muayenesiz araçla trafiğe çıkmak, kış lastiği kullanmamak, sigortasız araç ile trafiğe çıkmak ve diğer muhtelif maddelerden 231 araç sürücüsüne cezai işlemin uygulandığı kaydedildi.

20-21 Şubat tarihleri arasında Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Denetimi Uygulamasında 44 araç ve sürücüsünün denetlendiği, 7 motosiklete cezai işlem uygulandığı ve 2 motosikletin trafikten men edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER