HaberlerGündemMalatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince kış lastiği denetimleri kapsamında yapılan uygulamalarda 7'si motosiklet sürücüsü olmak üzere 238 sürücüye cezai işlem uygulanırken, 2 motosiklet trafikten men edildi.

Malatya'da kış lastiği uygulaması: 238 araç sürücüsüne cezai işlem

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün 19-21 Şubat tarihleri arasında yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, "Özel Denetim 16" kış lastiği denetimleri kapsamında bin 157 aracın kontrol edildiği, aralarında muayenesiz araçla trafiğe çıkmak, kış lastiği kullanmamak, sigortasız araç ile trafiğe çıkmak ve diğer muhtelif maddelerden 231 araç sürücüsüne cezai işlemin uygulandığı kaydedildi.

20-21 Şubat tarihleri arasında Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Denetimi Uygulamasında 44 araç ve sürücüsünün denetlendiği, 7 motosiklete cezai işlem uygulandığı ve 2 motosikletin trafikten men edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandı
SIRADAKİ HABER