HaberlerGündem​Malatya'da karla kapanan 138 kırsal mahalle yolu ulaşıma açıldı

​Malatya'da karla kapanan 138 kırsal mahalle yolu ulaşıma açıldı

​Malatya'da özellikle yüksek kesimler ile kırsal bölgelerde etkili olan kar yağışı sonrası 8 ilçede ulaşıma kapanan 138 kırsal mahalle yolu, karla mücadele ekipleri tarafından açıldı.

​Malatya'da karla kapanan 138 kırsal mahalle yolu ulaşıma açıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesine bağlı ekipler, özellikle ilçeler ve kırsal bölgelerde daha etkili olan kar yağışından dolayı ulaşıma kapanan birçok köy yolunu hizmete açtı.

Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, Arapgir Günyüzü, Arguvan Çakmak, Battalgazi Gülümuşağı, Uluköy-Sincik Yolu, Doğanyol Gevheruşağı, Yeşilköy, Pütürge, Tepehan-Ulutaş, Hekimhan Delihasanyurdu, Yukarı Selimli grup yolu, Akçadağ Ortaköy, Yeşilyurt- Porga, Kozluk, Aşağıköy, Ortaköy, Öncü grup yollarında çalışmalarını sıklaştırırken, Kuluncak İlçesi Hacı Hasanlar Mezrası’nda bir hastayı yol açarak hastaneye kavuşturdu.

Kuluncak İlçesi Hacı Hasanlar Mezrasında rahatsızlanan yaşındaki İsmail Hakkı Doğan (69) için zamanla mücadele eden ekipler önce yol açtı, ardından Doğan’ı hastaneye ulaştırdı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER