HaberlerGündemMalatya’da karın kapattığı 685 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Malatya’da karın kapattığı 685 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Malatya merkez ve ilçelerde kar yağışı, tipi ve çığ nedeniyle 718 mahallenin 685’inde yol açma çalışmaları tamamlanırken, 33 mahalle yolunda ise çalışmalar devam ediyor.

Malatya’da karın kapattığı 685 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Geçtiğimiz haftadan itibaren tüm Türkiye’yi etkisi altına alan yağışlı hava, Malatya merkez ve ilçelerinde kar yağışı olarak etkisini gösterdi. Yüksek kesimlerde kar kalınlığı yer yer bir buçuk metreye ulaştı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, yol açma ve temizleme çalışmasını tamamlarken, Akçadağ ilçesinde 8, Battalgazi ilçesinde 2, Doğanyol ilçesinde 2, Hekimhan ilçesinde 7, Pütürge ilçesinde 12 ve Yazıhan ilçesinde 2 olmak üzere 33 mahalle yolunda yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER