HaberlerGündemMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Malatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Kar yağışı nedeniyle kapanan Hekimhan, Doğanyol ve Doğanşehir ilçelerindeki mahalle ve grup yollarında karla mücadele çalışmaları devam ediyor.

Malatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesine bağlı ekipler, kırsal bölgelerdeki karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Kar yağışı ve tipiden dolayı kapanan Yeşilyurt Porga grup yolu üzerinde bulunan Yukarı Kozluk ve Bürücek yolunu açarak, yolda mahsur kalan araçlar kurtarıldı.  Hekimhan Işıklı, Kozdere, Uğurlu; Doğanyol Gevheruşağı, Yeşilköy mahalleleri ile Doğanşehir Hudut, Kalecik, Bahçeciler grup yolunda karla mücadele çalışmaları ise sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldıMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldı​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttı
SIRADAKİ HABER