HaberlerGündemMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Malatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Kar yağışı nedeniyle kapanan Hekimhan, Doğanyol ve Doğanşehir ilçelerindeki mahalle ve grup yollarında karla mücadele çalışmaları devam ediyor.

Malatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesine bağlı ekipler, kırsal bölgelerdeki karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Kar yağışı ve tipiden dolayı kapanan Yeşilyurt Porga grup yolu üzerinde bulunan Yukarı Kozluk ve Bürücek yolunu açarak, yolda mahsur kalan araçlar kurtarıldı.  Hekimhan Işıklı, Kozdere, Uğurlu; Doğanyol Gevheruşağı, Yeşilköy mahalleleri ile Doğanşehir Hudut, Kalecik, Bahçeciler grup yolunda karla mücadele çalışmaları ise sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER