HaberlerGündemMalatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

Malatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

​Dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı, Arapgir, Battalgazi, Kale ve Yazıhan ilçelerinde 25 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, karla mücadele ekiplerinin yol açma çalışması sürüyor.

Malatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

Kent merkezinde de etkisini gösteren kar yağışı özellikle kırsa kesimlerde etkisini daha çok gösterdi. Arapgir’de 13, Battalgazi’de 6, Kale’de 5 ve Yazıhan ilçesinde bir mahalle yolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.

Meteoroloji tarafından önceden yapılmış olan uyarılar nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi, kar yağışıyla birlikte yüksek kesimlerde karla mücadele çalışmalarına başladı. Ekipler, kapalı bulunan 25 mahalle yolunun tekrar ulaşıma açması için çalışmalarını sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER