HaberlerGündemMalatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

Malatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

​Dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı, Arapgir, Battalgazi, Kale ve Yazıhan ilçelerinde 25 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, karla mücadele ekiplerinin yol açma çalışması sürüyor.

Malatya’da kar yağışı nedeniyle 25 mahalle yolu ulaşıma kapandı

Kent merkezinde de etkisini gösteren kar yağışı özellikle kırsa kesimlerde etkisini daha çok gösterdi. Arapgir’de 13, Battalgazi’de 6, Kale’de 5 ve Yazıhan ilçesinde bir mahalle yolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.

Meteoroloji tarafından önceden yapılmış olan uyarılar nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi, kar yağışıyla birlikte yüksek kesimlerde karla mücadele çalışmalarına başladı. Ekipler, kapalı bulunan 25 mahalle yolunun tekrar ulaşıma açması için çalışmalarını sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER