HaberlerGündemMalatya’da kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi

Malatya’da kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi

Vali Aydın Baruş, STK ve kurum müdürleri, “İyilik kanımızda var” sloganı kapsamında Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kan bağışında bulundu.

Malatya’da kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi

Covid-19 salgını nedeniyle kan stoklarının kritik seviyenin altına düşmesinden dolayı Kızılay’ın acil kan bağışı çağrısı yapması üzerine Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Önder İmam Hatipler Derneği’nin iş birliğinde bir dizi program düzenlendi.

“İyilik kanımızda var” kampanyası kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan okullarda öğretmen, veli, mezun ve gönüllüler kan bağışı yaparak destek verdiler.

Kan bağışı programına Vali Aydın Baruş, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, kurum müdürleri, İmam Hatipliler Derneği Şube Başkanı Abdurrahman Taşkesen, Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Avukat Umut Yalçın, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER