HaberlerGündemMalatya'da kan bağışı devam ediyor

Malatya'da kan bağışı devam ediyor

Covid-19 salgını nedeniyle kan stoklarının kritik seviyenin altına düşmesinden dolayı Kızılay’ın acil kan bağışı çağrısına bir destekte Malatya Bingöllüler Derneğinden geldi.

Malatya'da kan bağışı devam ediyor

Malatya'da sosyal ve kültürel etkinliklerle adını duyuran Malatya Bingöllüler Derneği, kan stokları azalan Kızılay'a destek olmak amacıyla kan bağışı etkinliği düzenledi.

Dernek binasında düzenlenen kan bağışı programına; Malatya Kızılay Başkanı Ramazan Soylu, Dernek Başkanı Saim Balat, dernek yöneticileri ve üyeler katıldı.

Malatya Kızılay Başkanı Ramazan Soylu, yapılan duyarlı davranıştan dolayı Dernek yetkililerine teşekkür etti.

Dernek Başkanı Saim Balat da Kızılay'ın tüm çalışanlarını fedakâr çalışmalarından dolayı kutladı.

Topluma yön veren sivil toplum örgütlerinin bu tarz çalışmalarla ihtiyaç duyulan alanlarda önemli yol alabileceğini ifade eden Dernek Sözcüsü Mesut Gönç, ihtiyaç duyulan her alanda hizmet etmeye aday olduklarını belirtti.

Yüksek düzeyde katılımın sağlandığı Kan Bağışı etkinliğinde salgın önlemleri de dikkate alınarak misafirlere ikramda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER