HaberlerGündemMalatya’da hırsızlık zanlısı 2 kişi tutuklandı

Malatya’da hırsızlık zanlısı 2 kişi tutuklandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Malatya’da hırsızlık zanlısı 2 kişi tutuklandı

Yapılan açıklamada, 3 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 6 adet fişek, 41,52 gram metafetamin, 18,87 gram sentetik kannobinoid, 17,65 gram esrarın ele geçirildiği belirtilirken, Şeyh Bayram Mahallesinde bir işyerinde hırsızlık olayını gerçekleştiren bir şahıs ile ticari bir aracın yakılması olayı ile ilgili yakalanan O.D. adlı şüphelinin çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklandıkları kaydedildi.

Yakınca Mahallesinde faili meçhul oto hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan araştırmada, şüphelinin M.Ç. adlı şahsın olduğu ve yakalandığı, İzzetiye Mahallesinde plakasız bir motosikletin şüphe üzerine yapılan incelemesinde şase ve motor numaralarının kazınmış olduğunun anlaşılması üzerine motosikletin Yedi Emin Parkına çektirildiği ifade edildi.

Hamidiye Mahallesinde bir kafenin faaliyetine devam ettiği ve ayrıca içerde bulunan şahısların işyerinde zorla tutulduğu ihbarı üzerine adrese intikal edildiği kaydedilen açıklamada, işyeri kapısının açılmaması üzerine savcı talimatına istinaden itfaiye ekipleri yardımıyla girildiği ve işyerinin alkollü eğlence merkezine dönüştürüldüğü belirtildi.

İşyerinde bulunan 20 şahsa Covid-19 tedbirlerine uymamaktan idari işlem yapıldığı, ruhsatsız işyeri ile alakalı gerekli tutanakların tanzim edildiği ve işyeri sahibine mühür fekki suçundan adli tahkikata başlandığı açıklamasında bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER