HaberlerGündemMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 37 kişi yakalandı

Malatya'da haklarında yakalama emri bulunan 37 kişi yakalandı

İl genelinde yapılan çalışmalarda, çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan 37 kişi yakalanarak adli mercilere teslim edildi.

Malatya'da haklarında yakalama emri bulunan 37 kişi yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünün 8-14 Mart tarihleri arasında yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen 37 kişinin yakalanarak adli mercilere teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER