HaberlerGündemMalatya’da gümrük kaçağı cep telefonları ele geçirildi

Malatya’da gümrük kaçağı cep telefonları ele geçirildi

Bir işyerinde yapılan aramada 19 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilirken, 3 şüpheli hakkında yasal işlem yapıldı.

Malatya’da gümrük kaçağı cep telefonları ele geçirildi

Malatya İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada, M.A. isimli şahsın Doğu illerinden gümrük kaçağı cep telefonu getirerek, M.T. ve O. S. isimli şahısların iş yerinde muhafaza ettiği bilgisi üzerine iş yerlerinde yapılan aramalarda, 19 adet gümrük kaçağı cep telefonunun ele geçirildiği kaydedildi.

Açıklamanın devamında konuyla ilgili M.A, M.T. ve O. S. isimli şahıslar hakkında yasal işlem yapıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER