HaberlerGündemMalatya’da dilenciler toplatıldı

Malatya’da dilenciler toplatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, kentin merkez noktaları ve cami önlerindeki dilencileri toplayarak paralarına el koyup cezai işlem uyguladı.

Malatya’da dilenciler toplatıldı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine dilencilere operasyon düzenledi.

Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu kent merkezi, cami ve hastane önlerindeki dilenciler yakalandı. Zabıta Daire Başkanlığı’na götürülen dilencilerin önce kimlik sorgulamaları yapıldı. Daha sonra üzerlerinden çıkan paralara el konulan dilencilere Kabahatler Kanunu’na göre cezai işlem uygulandı.

Kaldırım işgalleri, seyyar satıcılar ve dilencilere yönelik operasyonların periyodik olarak devam edeceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER