HaberlerGündemMalatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Malatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Malatya’da iş yerlerinde yapılan maske, mesafe ve hijyen denetimlerinde esnafın kurallara uyduğu ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı kaydedildi.

Malatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Son dönemlerde vaka sayılarının arttığı Malatya’da, pandemi tedbirleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı gıda ürünlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla maske, mesafe, hijyen ve etiket karşılaştırması denetimi yaptı.

Yapılan denetimler hakkında bilgiler veren Zabıta Amiri Ahmet Turan Baydoğan, ‘’Rutin kontrollerimiz dahilinde şehrimizde faaliyet gösteren marketlerde maske, sosyal mesafe, hijyen ve fiyat etiketi karşılaştırması yapıyoruz. Malatya genelinde yapmış olduğumuz denetimlerimize bugün marketlerle devam ediyoruz.  Denetimlerimizde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Esnafımız kurallara riayet etmektedir. Bundan dolayı da esnafımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER