HaberlerGündemMalatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Malatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Malatya’da iş yerlerinde yapılan maske, mesafe ve hijyen denetimlerinde esnafın kurallara uyduğu ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı kaydedildi.

Malatya'da Covid-19 denetimleri devam ediyor

Son dönemlerde vaka sayılarının arttığı Malatya’da, pandemi tedbirleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı gıda ürünlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla maske, mesafe, hijyen ve etiket karşılaştırması denetimi yaptı.

Yapılan denetimler hakkında bilgiler veren Zabıta Amiri Ahmet Turan Baydoğan, ‘’Rutin kontrollerimiz dahilinde şehrimizde faaliyet gösteren marketlerde maske, sosyal mesafe, hijyen ve fiyat etiketi karşılaştırması yapıyoruz. Malatya genelinde yapmış olduğumuz denetimlerimize bugün marketlerle devam ediyoruz.  Denetimlerimizde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Esnafımız kurallara riayet etmektedir. Bundan dolayı da esnafımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

İş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıİzmir'de 4.0 büyüklüğünde depremİzmir'de 4.0 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER