HaberlerGündemMalatya'da çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli yakalandı

Malatya'da çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli yakalandı

Malatya Hamidiye Mahallesinde yapılan çalışmada, çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli, 55 kol saati ile birlikte yakalandı. Öte yandan gerçekleştirilen diğer çalışmalarda ise 430 gram uyuşturucu maddenin ele geçirildiği belirtildi.

Malatya'da çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Hamidiye Mahallesinde bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili yapılan çalışmada, çalıntı kol saatlerini satın alan M.F.B. ve C.Ö. isimli şüpheliler ile birlikte 55 adet kol saatinin yakalandığı ve olaya ilişkin tahkikata başlandığı kaydedildi.

Yapılan diğer çalışmalarda ise 430 gram uyuşturucu maddenin ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Covid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorİmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?İmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?Meteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıMeteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 141 şüpheli yakalandıGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 141 şüpheli yakalandıHava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor
SIRADAKİ HABER