HaberlerGündemMalatya’da binlerce gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi

Malatya’da binlerce gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi

Malatya'da kaçakçılıkla mücadele kapsamında yapılan operasyonlarda çok sayıda gümrük kaçağı ürün ele geçirildi.

Malatya’da binlerce gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu.

Açıklamada, durdurulan bir araçta yapılan kontrollerde gümrük kaçağı olduğu belirtilen 9 bin 810 deste sigara kâğıdı, 13 adet baş lambası, 43 adet tütün tabakasının ele geçirildiğini, takip edilen bir araçta yapılan aramada ise 46 bin adet gümrük kaçağı makronun ele geçirildiği belirtildi. 

Özalper Mahallesinde bulunan bir adreste yapılan aramada ise 24 kilo 500 gram gümrük kaçağı nargile tütünü, 174 kilo gümrük kaçağı nargile kömürü ve 23 adet nargile şişesinin ele geçirildiği ifade edildi. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER