HaberlerGündemMalatya’da araması bulunan 11 kişi yakalandı

Malatya’da araması bulunan 11 kişi yakalandı

Sokağa çıkma kısıtlamasında 17’si yabancı uyruklu 38 kişiye işlem yapıldı. Yoklama kaçağı 13 kişiye tutanak tutuldu. Araması bulunan 11 kişi de tutuklandı.

Malatya’da araması bulunan 11 kişi yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan GBT sorgusunda 17’si yabancı uyruklu 38 kişi hakkında sokağa çıkma kısıtlamasına uymamaktan işlem yapıldığı belirtilirken aranan 11 şahsın yakalandığı, kayıp olarak aranan bir şahsın bulunduğu ve yoklama kaçağı 13 şahsa tutanak tutulduğu kaydedildi.

Yapılan araç kontrollerinde 5 araca cezai işlem uygulandığı ve seyahat izin belgesi bulunmayan 2 şahsa idari işlem uygulandığı belirtildi.

Kayıtsız ve kimliksiz olan 3 Suriyeli şahsa tebliğ yapıldığı ve il göç idaresine yönlendirildiği belirtilen açıklamada, vize ihlalinden bir şahsın geri gönderme merkezine teslim edildiği ifade edildi.

Genel güvenlik tahdidi bulunmayan yabancı uyruklu şahsın geri gönderme merkezine teslim edildiği belirtildiği açıklamada, ülkeye yasa dışı giriş yapan yabancı uyruklu şahsa da işlem uygulanarak geri gönderme merkezine teslim edildiği aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER