HaberlerGündemMalatya'da aralarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı

Malatya'da aralarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı

Malatya'da yapılan çalışmalarda uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi, 7 kişi gözaltına alındı.

Malatya'da aralarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin il genelinde yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, çalışmalar sonucu; 37,428 gram uyuşturucu madde, 134 uyuşturucu hap, bir ruhsatsız tabanca ve bir ruhsatsız tüfeğin ele geçirildiği, bir şahsa ise sokağa çıkma yasağına uymadığı gerekçesiyle cezai işlem uygulandığı kaydedildi.

Biri 4 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan, 4'ü çeşitli suçlardan aranan ve 2'si hırsızlık suçundan olmak üzere toplam 7 kişinin yakalandığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER