HaberlerGündemMalatya'da 5 kilo esrar ele geçirildi

Malatya'da 5 kilo esrar ele geçirildi

Yeşilyurt ilçesi Gözene Mahallesi'nde bir adrese yapılan operasyonda 5 kilo 300 gram esrar maddesi, ruhsatsız bir pompalı av tüfeği ele geçirilirken bir kişi gözaltına alındı.

Malatya'da 5 kilo esrar ele geçirildi

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yaptığı operasyonla ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, Yeşilyurt İlçesi Gözene Mahallesinde ikamet eden A.A. isimli şahsın evine yapılan operasyonda, satışa hazır paketlenmiş halde 5 kilo 300 gram esrar maddesi ve bir adet ruhsatsız pompalı av tüfeğinin ele geçirildiği kaydedildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan bir şüphelinin adli işlemlerine devam edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER