HaberlerGündemMalatya'da 3 kişinin içerisinde bulunduğu balıkçı teknesi battı

Malatya'da 3 kişinin içerisinde bulunduğu balıkçı teknesi battı

​Battalgazi ilçesinde 3 kişinin içerisinde bulunduğu balıkçı teknesinin batması sonucu 2 kişi kendi imkanlarıyla kıyıya çıkarken diğer şahıs için arama çalışmaları başlatıldı.

Malatya'da 3 kişinin içerisinde bulunduğu balıkçı teknesi battı

Olay saat 21.30 sıralarında Battalgazi Feribot iskelesi civarında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, baraja açılan ve içerisinde 3 kişinin bulunduğu balıkçı teknesi kıyıya 20 metre uzaklıkta alabora oldu. Tekne de bulunan 3 kişiden 2'si kıyıya çıkmayı başarırken bir kişi ise kayboldu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Malatya Büyükşehir Belediyesi arama kurtarma ekipleri tarafın kaybolan şahsı arama çalışmaları başlatıldı.

Dalgıçlar eşliğinde gerçekleştirilen arama çalışmaları sonuçsuz kalırken hava koşulları nedeniyle arama çalışmalarına ara verildi.

Kaybolan şahsın arama çalışmalarına sabah 07.30'da devam edileceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER