HaberlerGündemMalatya'da 2 farklı yangında maddi hasar oluştu

Malatya'da 2 farklı yangında maddi hasar oluştu

Merkez Yeşilyurt ilçesine bağlı 2 mahallede çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, her 2 yangında da sadece maddi hasar meydana geldi.

Malatya'da 2 farklı yangında maddi hasar oluştu

Edinilen bilgiye göre saat 09.00 sıralarında Çilesiz Mahallesi Damla Sokak Miran Park konutlarında bulunan bir evin mutfağında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın daha fazla büyümeden söndürüldü.

İlçedeki ikinci yangın, Çukurdere Mahallesi Pınar Sokak üzerinde bulunan inşaat halindeki binanın çatısında meydana geldi.

İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın kısa sürede söndürülürken, her 2 yangında sadece maddi hasar meydana geldi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER