HaberlerGündemMahallelerinde futbol sahası olmayan çocuklar semt sahası istiyor

Mahallelerinde futbol sahası olmayan çocuklar semt sahası istiyor

​Adıyaman merkez Cumhuriyet Mahallesi gençleri ve çocukları mahalle muhtarlığına başvurarak mahallerine semt sahası yapılması talebinde bulundu.

Mahallelerinde futbol sahası olmayan çocuklar semt sahası istiyor

30 bin nüfusuyla Adıyaman'ın en büyük mahallesi arasında yer alan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahim Aydın futbol sahası isteyen gençlerin seslerine kulak verilmesini istedi.

Bir araya gelip mahalle muhtarının kendilerine futbol sahası yapılması için talepte bulunan gençler, mahalle arasında futbol oynadıkları için mahallelinin rahatsızlık duyduğunu belirterek taleplerini ile getirdi.

Mahalle Muhtarı Aydın yaptığı açıklamada yetkililere seslenerek "Adıyaman'ımızın en büyük mahallelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi gençleri sık sık muhtarlığa gelerek semt sahası talebinde bulunuyorlar. Gençlerimiz semt sahası olmadığından dolayı sokaklarda boş arazilerde futbol oynamaktadırlar. Bu nedenle evlerde yaşlıların, hastaların olması gerek gürültü kirliliği nedeniyle ciddi sıkıntıların yaşandığı, zaman zaman kavgalara dönüştüğünü görmekteyiz. Bir an önce yetkililerin bu çocuklara, gençlere kulak vererek gereğinin yapılmasını arz ederiz." dedi. 

 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER