HaberlerGündemMahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor

Mahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde mahalle takımlarından oluşan futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor.

Mahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde mahalle takımlarından oluşan futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor.

Ereğli'de Balı Spor teknik direktörü Güven Kasapoğlu tarafından düzenlenen ve 16 takımın kıyasıya mücadele ettiği futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor. Bayram süresince Balı Mahallesi'nde devam eden karşılaşmalar kıran kırana geçerken, takım oyuncuları ilk sekize girmek için puan almak için ter döküyor.

Turnuva sahibi Güven Kasapoğlu, turnuvanın düzenlenmesindeki amaçlarının mahalleler arasında birlik ve beraberliği sağlamak başta olmak üzere insanları spora yönlendirmek olduğunu söyledi. Uyuşturucu maddelerden de insanları uzak tutmak istediklerini ve her maç öncesi bu durumla ilgili olarak gelen misafirlere uyarıcı bilgi verdiklerini ifade eden Kasapoğlu, şöyle konuştu:

"Bizler spora gönül vermiş insanlar olarak gençleri spora yönlendirmeye çalışıyoruz. Burada düzenlediğimiz turnuvaya ağırlıklı olarak mahalle takımları yer alıyor. Ancak takımlarımız içerisinde kurumlardan katılan ve ilçe dışından da katılanlar var. Amacımız gençlere sporu sevdirmek."

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER