HaberlerGündemMaden ocağı kazasında vefat eden şahıs defnedildi

Maden ocağı kazasında vefat eden şahıs defnedildi

Elazığ’ın Alacakaya ilçesindeki bir maden işletmesinde meydana gelen kazada vefat eden iki kişiden biri olan Salih Yıldırım (29) defnedildi.

Maden ocağı kazasında vefat eden şahıs defnedildi

Dün gece 01.00 sularında Palu ilçesi Kayaönü köyü sınırlarında bulunan özel bir krom maden ocağı sahasında kaza meydana gelmişti.

Maden ocağında çalışan teyze çocukları Salih Yıldırım (29) ile Adem Yıldız (30), asansör olarak kullanılan vinç kafesinin üzerinden aşağı indikleri sırada arıza meydana gelmiş ve 40 metrelik kuyudan aşağı düşmüştü.

Ağır yaralanan Yıldırım ve Yıldız, haber verilmesi üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmişti.

Yıldırım ve Yıldız’ın cenazeleri, otopsi işlemleri yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Otopsi işlemleri tamamlanan Yıldırım’ın cenazesi, defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Yıldırım,  kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

Yıldız’ın cenazesi de Fırat Üniversitesi Hastanesinde yapılacak otopsi işlemlerinin ardından Okçular köyüne defnedileceği belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER