HaberlerGündemLösev Niğde Temsilcilerinden Belediye"ye Ziyaret

Lösev Niğde Temsilcilerinden Belediye"ye Ziyaret

LÖSEV Niğde Temsilcileri Niğde Belediyesini Lösemili Çocuklar Haftası dolayısı ile ziyaret etti.

Lösev Niğde Temsilcilerinden Belediye"ye Ziyaret
LÖSEV Niğde Temsilcileri Niğde Belediyesini Lösemili Çocuklar Haftası dolayısı ile ziyaret etti.

Niğde LÖSEV temsilcileri Gülbeyaz Duyar, Tülin Gürbüz ve Perihan Bayhan Lösemili çocukları olan ve aynı zamanda LÖSEV Niğde temsilciliğini yapan Gülbeyaz Duyar ve Tülin Gürbüz Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi İnsel’e LÖSEV hakkında bilgi verdi.

LÖSEV Niğde İl Temsilcisi Gülbeyaz Duyar, Tülin Gürbüz, Lösemi Haftası münasebetiyle Niğde Belediyesini ziyaret ettiklerini ve Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi İnsel ile LÖSEV haftası konusunda bilgi verdiklerini söyledi. LÖSEV İl Temsilcisi Gülbeyaz Duyar, Tülin Gürbüz tüm Niğdelileri lösemi hastalarına daha duyarlı olmalarını ve lösemili hastalara yardım eli uzatmaları gerektiklerini belirttiler.

LÖSEV Niğde İl Temsilcisi Gülbeyaz Duyar; “Çocukluk çağının en sık görülen kanseri olan lösemi çocuklarımızın 3 yıl boyunca bu zorlu hastalıkla mücadele etmesine neden olmaktadır” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da uyuşturucu satıcılarına yönelik 940 operasyonAdıyaman'da uyuşturucu satıcılarına yönelik 940 operasyon Molla Beşir Varol'dan ​Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiMolla Beşir Varol'dan ​Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiSomali ordusuna mayın farkındalık eğitimi verildiSomali ordusuna mayın farkındalık eğitimi verildiGaziantep’te kar yağışı sonrası başlatılan çalışmalar devam ediyorGaziantep’te kar yağışı sonrası başlatılan çalışmalar devam ediyorNASA'dan Türkiye'ye kuraklık uyarısıNASA'dan Türkiye'ye kuraklık uyarısı
SIRADAKİ HABER