HaberlerGündemKuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Gaziantep’te bir kuyumcunun tavanını kırarak içeri girmeye çalışırken suçüstü yakalanan ve 5 adet dosyadan arandığı, 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu da tespit edilen hırsızlık şüphelisi gözaltına alındı.

Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Alaybey Mahallesinde hırsızlık amacıyla bir kuyumcunun tavanını delmeye çalışan şüphelinin hilti, kazma ve benzeri aletler ile birlikte suçüstü yakalandığı belirtildi.

Sahte kimlik beyan eden şüphelinin yapılan incelemesinde 5 adet dosyadan arandığı ve 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu tespit edildiği bildirildi.

Şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER