HaberlerGündemKuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Gaziantep’te bir kuyumcunun tavanını kırarak içeri girmeye çalışırken suçüstü yakalanan ve 5 adet dosyadan arandığı, 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu da tespit edilen hırsızlık şüphelisi gözaltına alındı.

Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Alaybey Mahallesinde hırsızlık amacıyla bir kuyumcunun tavanını delmeye çalışan şüphelinin hilti, kazma ve benzeri aletler ile birlikte suçüstü yakalandığı belirtildi.

Sahte kimlik beyan eden şüphelinin yapılan incelemesinde 5 adet dosyadan arandığı ve 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu tespit edildiği bildirildi.

Şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER