HaberlerGündemKütahya Aktif Eğitimciler Sendikası, iftarda buluştu

Kütahya Aktif Eğitimciler Sendikası, iftarda buluştu

Aktif Eğitimciler Sendikası Kütahya İl Temsilciliği üyeleri, iftarda buluştu.

Kütahya Aktif Eğitimciler Sendikası, iftarda buluştu
Aktif Eğitimciler Sendikası Kütahya İl Temsilciliği üyeleri, iftarda buluştu.

AKTİF-SEN İl Temsilcisi Ramazan Yurt, üyelerin davete katılımlarından dolayı teşekkür etti. Filistin’de yaşananlardan ötürü gönüllerin mahzun kalplerinin kırık bir şekilde bayrama gireceklerini anlatan Yurt, “Gazze'de Filistinli Müslümanlara uygulanan katliam ve zulümleri sendika olarak kınıyoruz. Gazzeli çocukların başına füze ve ölüm yağması karşısında sessiz kalınamaz. Bu aıları dindirmenin yegane çaresinin de her alanda topyekün bir irfan toplumuna ulaşmaktan ve fedakarlık, diğergamlık gibi hasletlerin hayata hayat kılınmasında geçiyor." dedi.

Konuşmasında şube açmak için gerekli hazırlıkları tamamlamak üzere olduklarını ifade eden Yurt, eğitimin kangren olmuş yaralarına ancak tarafsız, sağduyulu ve adaletli bir şekilde çözüm getirilebileceğini söyledi. İftar sonrası yapılan konuşmalarda birlik, beraberlik ve kardeşliğe vurgu yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

Ev hanımları kurslarda aldıkları eğitimle meslek sahibi oluyorEv hanımları kurslarda aldıkları eğitimle meslek sahibi oluyorHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybettiHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybettiBakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını incelediBakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını incelediUzun kış gecelerinin vazgeçilmezi: Sobada patates közlemesiUzun kış gecelerinin vazgeçilmezi: Sobada patates közlemesiHafta sonu kısıtlamasında Diyarbakır'ın kalabalık caddeleri boş kaldıHafta sonu kısıtlamasında Diyarbakır'ın kalabalık caddeleri boş kaldı
SIRADAKİ HABER