HaberlerGündemKurtulmuş: "Nefret suçu işleyen sapkın provokatörleri şiddetle lanetliyorum"

Kurtulmuş: "Nefret suçu işleyen sapkın provokatörleri şiddetle lanetliyorum"

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kâbe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin olarak kişisel Twitter hesabında açıklama yaptı.

Kurtulmuş: "Nefret suçu işleyen sapkın provokatörleri şiddetle lanetliyorum"

Kurtulmuş, yaptığı açıklamada "Boğaziçi Üniversitesi içerisinde Müslümanlara karşı nefret suçu işleyen sapkın provokatörleri şiddetle lanetliyorum.

İslam düşmanlarına milletimiz asla fırsat vermeyecektir. Müslümanların kıblesi Kâbe'mize karşı yapılan bu ahlaksızlığın sorumluları hukuken hesap vereceklerdir." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER