HaberlerGündemKumar oynayan 27 kişiye 85 bin TL ceza kesildi

Kumar oynayan 27 kişiye 85 bin TL ceza kesildi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde kısıtlamayı ihlal ederek oyun salonunda kumar oynayanlara polis tarafından baskın düzenlendi. Baskında kumar oynayan 27 kişiye 85 bin TL ceza kesilerek iş yeri ise mühürlendi.

Kumar oynayan 27 kişiye 85 bin TL ceza kesildi

Yafes Mahallesi'nde, oyun salonunda kumar oynatıldığı ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti.

Sokakta önlem alan ekipler, içeridekiler kapıyı açmayınca iş makinesiyle ikinci katın penceresinden oyun salonuna girdi.

İçeride bulunan ve biri dondurucuya saklanan 27 kişiye, Covid-19 tedbirleri kapsamında toplam 85 bin 80 TL ceza kesildi.

Oyunda kullanılan malzemelere zabıta tarafından el konulurken, işletme ise mühürlendi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER