HaberlerGündemKumar oynatılan üç iş yeri kapatıldı

Kumar oynatılan üç iş yeri kapatıldı

Batman’da kumar oynatılan üç kıraathane kapatılırken kumar oynayan çok sayıda kişiye ise para cezası uygulandı.

Kumar oynatılan üç iş yeri kapatıldı

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kumar oynatıldığı belirtildiği üç farklı kıraathaneye yapılan baskında “Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama” suçundan toplamda üç şahsa adli işlem yapıldığı belirtildi.

Kumar oynayan 10 şahsa 12 bin TL idari para cezası uygulanırken kumar oyununda kullanılan toplam 2 bin 410 TL paranın ele geçirildiği bildirilen açıklamada, kumar oynanan iş yerlerinin ise 30 gün süre ile kapatıldığı ifade edildi.

Ayrıca sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri tespit edilen toplamda 13 şahsa 5 bin 551 TL idari para cezası uygulandığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER