HaberlerGündemKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Siirt'te incelemelerde bulundu

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Siirt'te incelemelerde bulundu

Çeşitli temaslarda bulunmak için kente gelen Çam, Tillo ilçesinde Kaymakam Lokman Düzgün ve Belediye Başkanı İdham Aydın ile görüştü.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Siirt'te incelemelerde bulundu

İbrahim Hakkı Hazretleri ve İsmail Fakirullah Hazretleri türbelerini ziyaret eden Çam, İbrahim Hakkı Hazretleri Müzesi'nde yer alan eserleri inceledi.Ardından Siirt Valiliğini ziyaret eden Çam, Vali Osman Hacıbektaşoğlu ile makamında bir süre görüştü.İl Kültür ve Turizm Merkezi ve İl Halk Kütüphanesi binasının yapılacağı alanda ve müzeye çevrilecek eski Valilik binasında incelemede bulunan Çam, Baykan ilçesinde Veysel Karani Hazretleri Türbesi'ni ziyaret etti.Çam, burada Kaymakam Mehmet Tunç ve Veyselkarani Belde Belediye Başkanı Murat Akgün'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.Bakan Yardımcısı Çam, beraberindeki heyetle 2019'da "milli park" ilan edilen Botan Vadisi'ni gezdi.

İLGİLİ HABERLER

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Kötü dünya sendromu Covid-19 döneminde hızlanacak"Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Kötü dünya sendromu Covid-19 döneminde hızlanacak"Gaziantep’te maske üretim tesisleri artıyorGaziantep’te maske üretim tesisleri artıyorYunanistan'a kaçmaya çalışan 3 FETÖ şüphelisi yakalandıYunanistan'a kaçmaya çalışan 3 FETÖ şüphelisi yakalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı'daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı'da Van'da sokak hayvanlarına yönelik ilaç tedavisi çalışmaları başlatıldıVan'da sokak hayvanlarına yönelik ilaç tedavisi çalışmaları başlatıldı
SIRADAKİ HABER