HaberlerGündemKritik Seçim Ali Şıracı"nın

Kritik Seçim Ali Şıracı"nın

Kristal-İş Sendikası Bursa Şubesi’nin Yenişehir’de yapılan delege seçimlerini mevcut başkan Ali Şıracı’nın listesi kazandı.

Kritik Seçim Ali Şıracı"nın
Kristal-İş Sendikası Bursa Şubesi’nin Yenişehir’de yapılan delege seçimlerini mevcut başkan Ali Şıracı’nın listesi kazandı.

Ay sonunda kongreye gitmeye hazırlanan Kristal-İş Sendikası'nde delege seçimleri yapıldı. Ali Şıracı’nın listesi 65 delegenin hepsini kazandı. Anadolu Cam Fabrikası'nda yapılan ve 3 listenin yarıştığı seçimlerde Ali Şıracı 214 oy, Tamer Balcı 210 oy ve Şenol Bulut 131 oy aldı.

Trakya Cam’da ise Tolga Tuzla 131 oy, Selçuk Barış 89 oy ve Bayram Toklu 76 oy aldı. Buradaki 35 delegeyi Tolga Tuzla kazandı.

4 yıldan bu yana Kristal-İş Sendikası Bursa Şubesi'nin başkanlığını yapan Ali Şıracı, çarşaf liste ile gidilen delege seçimlerinden zaferle çıkmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "İnşallah ay sonunda yapılacak seçimde ben ve ekibim görevimize kaldığımız yerden devam ederiz. Bizi destekleyen üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Ezan bir milletin özgürlük nişanesidirEzan bir milletin özgürlük nişanesidir​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldı
SIRADAKİ HABER