HaberlerGündemKozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

​Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla Batman'ın Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehmet Nezir Sevim, görevine başladı.

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehmet Nezir Sevim, göreve gelmesinin ardından yazılı açıklama yaptı.

Sevim, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk öncülüğünde başlatılan ‘MEB 2023 Eğitim Vizyonu' doğrultusunda her biri birbirinden değerli dünün, bugünün ve yarınların mimarı- öğretmenlerimiz, eğitim yöneticilerimiz, diğer eğitim çalışanlarımız ve velilerimiz ile birlikle; paydaş kurum, STK ve eğitim gönüllüleriyle işbirliği içerisinde ilçemizin eğitimi ve yarınlarımızın geleceği çocuklarımız için bütün gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Sevim, şunları kaydetti:

"Neslimizin yücelmesi adına her türlü fedakarlığa katlanan eğitim çalışanlarımızla birlikte ‘Eğitim ve öğretim görevden ziyade bizim için sevdadır.’ düsturuyla hareket ederek milli ve manevi değerlere bağlı neslin yetişmesi için zaman ve mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız. Gayret bizden, yardım Allah’tan." dedi.

Sevim, kendisinden önce görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak’a ve eğitim çalışanlarına ilçenin eğitimi için yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER