HaberlerGündemKozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

​Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla Batman'ın Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehmet Nezir Sevim, görevine başladı.

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim göreve başladı

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehmet Nezir Sevim, göreve gelmesinin ardından yazılı açıklama yaptı.

Sevim, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk öncülüğünde başlatılan ‘MEB 2023 Eğitim Vizyonu' doğrultusunda her biri birbirinden değerli dünün, bugünün ve yarınların mimarı- öğretmenlerimiz, eğitim yöneticilerimiz, diğer eğitim çalışanlarımız ve velilerimiz ile birlikle; paydaş kurum, STK ve eğitim gönüllüleriyle işbirliği içerisinde ilçemizin eğitimi ve yarınlarımızın geleceği çocuklarımız için bütün gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Sevim, şunları kaydetti:

"Neslimizin yücelmesi adına her türlü fedakarlığa katlanan eğitim çalışanlarımızla birlikte ‘Eğitim ve öğretim görevden ziyade bizim için sevdadır.’ düsturuyla hareket ederek milli ve manevi değerlere bağlı neslin yetişmesi için zaman ve mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız. Gayret bizden, yardım Allah’tan." dedi.

Sevim, kendisinden önce görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak’a ve eğitim çalışanlarına ilçenin eğitimi için yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER