HaberlerGündemKorkuteli Köylere Hizmete Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı

Korkuteli Köylere Hizmete Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği 2013 Eylül ayı olağan meclis toplantısı Kaymakam Erkan Karahan başkanlığında toplandı.

Korkuteli Köylere Hizmete Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği 2013 Eylül ayı olağan meclis toplantısı Kaymakam Erkan Karahan başkanlığında toplandı.

Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, İl Genel Meclisi üyeleri Hasan Ali İrban, Hüseyin Çil ve 26 köy muhtarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 2014 yılı genel bütçesi kabul edildi. 2014 yılı 3 aylık genel bütçesi gelir 380 bin TL gider olarak 380 bin TL olarak belirlendi.

Birlik toplantısında konuşan Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, “Birlik olarak bizlere projelerini ulaştıran tüm köylerimize hizmet ürettik. Bundan sonrada bu çalışmalar devam edecek. Hizmet götürülmeyen köyümüz kalmayacak. İlçemiz ve köylerin kalkınması amacıyla harcadığımız yoğun mesai sonucu, başarılı bir çok çalışmalara imza attık. Köylerimizin sorunlarını ödeneklerimiz nispetinde belirli bir plan dahilinde çözüyoruz. Sorunları devam eden köylerimiz var o sorunları ise inşallah en kısa süre içerisinde çözmeyi amaçlıyoruz. Köylerdeki ihtiyaçlarınızı belirlerken önceliğiniz çevre düzenlemesi, köy okullarının tadilatı, köy konağı tadilatı, kilit parke, içme suyu deposu, mesire yeri ve park yapımı olsun. Bunları yaparken birlik olarak biz malzeme yardımında bulunacağız” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Ezan bir milletin özgürlük nişanesidirEzan bir milletin özgürlük nişanesidir​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldı
SIRADAKİ HABER