HaberlerGündemKörfez Dershaneleri üniversiteyi kazanamayanın parasını iade ediyor

Körfez Dershaneleri üniversiteyi kazanamayanın parasını iade ediyor

Son yıllarda kitlesel başarılarıyla ve Türkiye dereceleriyle adından sıkça söz ettiren Körfez Dershaneleri, 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine iddialı ve çok konuşulacak bir kampanyayla giriyor. Bu kampanya ile öğrencileri sınava daha iyi bir motivasyonla hazırlama ve kitlesel başarı çıtasını yüzde 100’lere taşıma hedefleniyor. Öğrencinin istediği üniversiteyi kazanamaması durumunda dershaneye ödediği ücreti iade etme garantisi veriliyor. Bunun için öğrencilerin sadece derslere devam etmesi ve re

Körfez Dershaneleri üniversiteyi kazanamayanın parasını iade ediyor
Son yıllarda kitlesel başarılarıyla ve Türkiye dereceleriyle adından sıkça söz ettiren Körfez Dershaneleri, 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine iddialı ve çok konuşulacak bir kampanyayla giriyor. Bu kampanya ile öğrencileri sınava daha iyi bir motivasyonla hazırlama ve kitlesel başarı çıtasını yüzde 100’lere taşıma hedefleniyor. Öğrencinin istediği üniversiteyi kazanamaması durumunda dershaneye ödediği ücreti iade etme garantisi veriliyor. Bunun için öğrencilerin sadece derslere devam etmesi ve rehber öğretmeninin gösterdiği hedefler doğrultusunda düzenli ders çalışması isteniyor.

'ÜCRETİN TAMAMINI İADE ETME GARANTİSİ VERİYORUZ'

Körfez Dershanesi Genel Müdürü Hakkı Erten, “Körfez Dershaneleri, İzmir ve Ege Bölgesi’nin en güçlü eğitim kuruluşudur. Üniversiteye hazırlıkta birkaç yıldır bazı şubelerimizde pilot uygulamasını yaptığımız ve öğrencilerimizin başarısına katkı sağladığını gördüğümüz kazanma garantili kampanyamızı bu yıl tüm şubelerimize yayıyoruz. Hafta içi grubu öğrencilerimize, istediği üniversiteyi kazanma garantisi veriyoruz. Kampanyaya katılan öğrencilerimizin tüm tercihlerini kendisinin yapmasını istiyoruz. Tercih ettiği bölümlerden birini kazanamayan öğrencinin dershane ücretinin tamamını iade ediyoruz. Öğrencilerimize, derslerin yanında iyi bir rehberlik hizmeti vererek ve düzenli çalışma takibi yaparak istediği üniversiteyi kazandırmayı hedefliyoruz. Öğrencilerin istediği üniversiteyi kazanmak için yapmaları gereken tek şey, derslere devam etmek ve rehber öğretmeninin gösterdiği hedefler doğrultusunda düzenli ders çalışmaktır.” dedi.

'HEDEFİMİZ YÜZDE 100 KAZANDIRMA'

Körfez Dershaneleri’nin Ege Bölgesi’nde 145 şubesiyle hizmet verdiğini, son yıllarda Türkiye dereceleri, kitlesel başarıları ve teknolojik altyapısıyla adından sıkça söz ettiren bir kurum haline geldiğini belirten, kazanma garantili ve ücret iadeli kampanyanın içeriği ile ilgili bilgi veren Hakkı Erten, “Öğrencilerimizin yapması gereken derslere düzenli katılmak, devamsızlık yapmamak, rehber öğretmenlerin verdiği ödevleri düzenli bir şekilde, zamanında yapmak. Bu kampanyaya katılan öğrencilerimizin yüksek motivasyonuyla birlikte başarımızın yüzde 100’lere çıkacağına inanıyoruz. Diyoruz ki birlikte çalışırsak istediğiniz üniversiteyi kazanabilirsiniz. Kazanamazsanız, ücretinizin tamamını iade edeceğiz. Bu, Körfez Dershaneleri’nin eğitimdeki başarı çıtasını ne kadar yükseğe koyduğunun en önemli göstergesidir. Bu kampanyaya katılan öğrencilerimizin sadece, ‘Evet, ben de istediğim üniversiteyi kazanabilirim.’ demelerini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

'ÖĞRENCİLERİMİZİ AKILLI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİYLE DESTEKLİYORUZ'

Akıllı tahta, akıllı defter ve animasyonlarla zenginleştirilmiş altyapıyla eğitim verdiklerini anlatan Erten, “Bir iki yıldır okullarda da akıllı tahta kullanılmaya başlandı ancak ders materyali ve içerik sıkıntısı yaşanıyor. Körfez Yayınları’nın hazırladığı akıllı tahtayla uyumlu akıllı defterlerde video, görsel ve animasyonlarla ders anlatımlarını zenginleştirdik. Akıllı eğitim teknolojilerinin, öğrenmeye katkı sağlayacak birçok faydası var. Akıllı eğitim teknolojileri, öğrencinin kısa sürede konuları daha iyi kavramasını, zaman kazanmasını, daha çok örnek çözmesini, eve gittiğinde kendi başına çalışabilmesini, daha iyi tekrar yapabilmesini sağlıyor. Bir öğrencinin üniversiteye hazırlıkta en çok ihtiyaç duyduğu şey zamandır, çünkü okulda dört yılda gördüğü konuları bir yılda tekrar edip sınavlara hazır hale gelmesi gerekiyor. Biz öğrencilerimize sunduğumuz teknolojik altyapıyla zamanı en iyi şekilde kullanmasını, bir yıl içinde sınavlara hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Bizim kullandığımız akıllı eğitim teknolojileri, öğrencinin sınavlara hazırlık çalışmalarını kolaylaştırıyor. Öğrencileri sınavlara hazırlayan tecrübeli öğretmen kadromuzun yanında yayın kalitesi, VBS (Veri Bilgi Sistemi), RDS (Randevulu Ders Sistemi), ÖTS (Ödev Takip Sistemi), Sanal Kütüphane, Körfez Video, Körfez TV gibi çok önemli eğitim altyapımız var. Bunlardan en önemlisi Körfez TV uygulamasıdır. Alanında uzman öğretmenlerimizin ders anlatımlarını video olarak kayıt altına alıyoruz. Öğrenciler, dershanede dinlediği dersi evine gittiği zaman bir bilgisayar ve internet aracılığıyla ‘korfez.com.tr’ adresinden, sanki özel öğretmenden ders alıyormuş gibi tekrar dinleyebiliyor. Körfez TV, diğer eğitim kurumlarında olmayan, bizim öğrencilerimize sunduğumuz önemli hizmetlerden biridir.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER