HaberlerGündemKöprübaşı Merkez Anaokulu'ndan Yıl Sonu Şenliği

Köprübaşı Merkez Anaokulu'ndan Yıl Sonu Şenliği

Köprübaşı Merkez Anaokulu'nun yıl sonu şenliği Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Köprübaşı Merkez Anaokulu'ndan Yıl Sonu Şenliği
Köprübaşı Merkez Anaokulu'nun yıl sonu şenliği Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Geceye Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Öztürk, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı. Öğrenci yakınlarının büyük ilgi gösterdiği gecede, miniklerin hazırladığı gösteriler başarıyla sergilendi. Kafkas dansı, fil ve arı dansı, anadilimiz dansı, haydi eller havaya dansı, pembe şalvar dansı ve bebeğimin beşiği çamdan adlı dans gösterilerinin sergilendiği etkinlikte bir konuşma yapan Anaokulu Müdürü Serap Bal, "Çok güzel bir gösteri oldu. Çocuklarımız velilerinin takdirini kazandı. İlk kez sahneye çıkmaları nedeniyle biraz heyecanlandılar. Ancak her şeyi güzel yaptılar. Çocuklarımıza ve onları hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Gece sonunda miniklere diplomalarını dağıtan Belediye Başkanı Zafer Mergen, bugünün çocuklarının çok şanslı olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER