HaberlerGündemKonya merkezli 4 ilde FETÖ operasyonu

Konya merkezli 4 ilde FETÖ operasyonu

Ankesörlü telefonlardan ardışık arandıkları tespit edilen ve haklarında yakalama kararı verilen 19 şüpheliden 15'i gözaltına alındı.

Konya merkezli 4 ilde FETÖ operasyonu

Şüphelilerden 2'sinin muvazzaf asker, 2'sinin ihraç edilen eski askeri personel, 1'inin avukat olduğu, 14 şüphelinin ise askeri öğrencilikten atıldığı öğrenildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak üzere bulundukları ilin emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER