HaberlerGündemKocaeli'nde uyuşturucudan 16 şüpheli tutuklandı

Kocaeli'nde uyuşturucudan 16 şüpheli tutuklandı

Kocaeli Valiliğinden yapılan açıklamada, 15-21 Şubat tarihlerinde yapılan uygulamalarda gözaltına alınan 78 şahıstan 16'sının tutuklandığı bildirildi.

Kocaeli'nde uyuşturucudan 16 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu madde ve kaçakçılıkla mücadele kapsamında il genelinde yapılan çalışmalarda; 38 olayda toplam 78 şahsa adli işlem başlatıldığı belirtilen açıklamada, bu şahıslardan 16’sınıntutuklandığı, 2’sinin adli kontrol aldığı, 60 şahsın serbest kaldığı ifade edildi.

Açıklamada, "Yapılan operasyon ve uygulamalar neticesinde 38 gram esrar, 360 gram skunk, 559 gram sentetik kannabinoid (bonzai), 17 gram metamfetamin, 2 gram eroin, 2 ecstasy, 5 sentetik ecza ele geçirilmiştir. Ayrıca yapılan bu operasyonlarda; bir tabanca, bir tüfek, 7 fişek, bir hassas terazi, bin 350 TL, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen para ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER