HaberlerGündemKocaeli'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

Kocaeli'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

ÖSYM tarafından 28 Mart Pazar günü yapılacak 2021- YÖKDİL-1 sınavı dolayısıyla İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacak.

Kocaeli'de hafta sonu nüfus müdürlüğü açık olacak

Kocaeli Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 28 Mart Pazar günü 2021- YÖKDİL-1 sınavının yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, "Sınava katılacak adaylardan Nüfus Cüzdanı veya T.C. Kimlik kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için "Sınav Giriş Belgesi" ile 2 adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni T.C. Kimlik Kartı düzenleninceye kadar geçerli olmak üzere "Geçici Kimlik Belgesi" verilecektir." denildi.

Açıklamanın devamında, "Bu nedenle; 28 Mart Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacaktır." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER