HaberlerGündemKoca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Koca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Pekin'deki Covid-19 alarmı ve Pekin gümrüğünde görülen vaka sebebiyle aşılarımızın gelişi bir iki gün ertelenmiştir." ifadelerini kullandı.

Koca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Pekin gümrüğünde görülen vaka sebebiyle gümrük hareketliliğine geçici olarak ara verildiğini, bu nedenle aşıların gelişinin bir iki gün ertelendiğini bildirdi.

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Koca, "Pekin'deki Covid-19 alarmı ve Pekin gümrüğünde görülen Covid-19 vakası sebebiyle gümrük hareketliliğine geçici olarak ara verilmiştir. Bu nedenle gümrük işlemlerinden sonra yola çıkması beklenen aşılarımızın gelişi bir iki gün ertelenmiştir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz." paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER