HaberlerGündemKoca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Koca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Pekin'deki Covid-19 alarmı ve Pekin gümrüğünde görülen vaka sebebiyle aşılarımızın gelişi bir iki gün ertelenmiştir." ifadelerini kullandı.

Koca: "Pekin'deki Covid-19 alarmı nedeniyle aşılarımızın gelişi 1-2 gün ertelenmiştir"

Pekin gümrüğünde görülen vaka sebebiyle gümrük hareketliliğine geçici olarak ara verildiğini, bu nedenle aşıların gelişinin bir iki gün ertelendiğini bildirdi.

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Koca, "Pekin'deki Covid-19 alarmı ve Pekin gümrüğünde görülen Covid-19 vakası sebebiyle gümrük hareketliliğine geçici olarak ara verilmiştir. Bu nedenle gümrük işlemlerinden sonra yola çıkması beklenen aşılarımızın gelişi bir iki gün ertelenmiştir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz." paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER