HaberlerGündemKKTC'den Osmaniyeli şehit eşlerine madalya

KKTC'den Osmaniyeli şehit eşlerine madalya

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi üyesi dört şehit eşine madalya takdim etti.

KKTC'den Osmaniyeli şehit eşlerine madalya
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi üyesi dört şehit eşine madalya takdim etti.

KKTC Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Genel Başkanı Ertan Ersan ve Adana Şube Başkanı Melahat Ongun'u Osmaniye'de görmekten mutlu olduklarını belirten Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, "Bugün aynı zamanda bizim derneğimizin kuruluş yıl dönümü. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi. Üyeleri için gece gündüz demeden çalışan kardeş dernek Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'nde olmaktan memnun olduklarını belirten Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Genel Başkanı Ertan Aslan, "7 binden fazla üyemiz vardır. Gösterilen büyük ilgiden dolayı Durmuş başkana ve üyelerine teşekkür ederim. KKTC’den sizlere Sayın Cumhurbaşkanımız Dr. Derviş Eroğlu ve tüm şehit ailelerinden selamlar getirdim." şeklinde konuştu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi yönetim kurulunun belirlediği 4 şehit eşine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Başkanı Ertan Arslan tarafından Kıbrıs Derneği’nin hazırlattığı özel madalyalar verildi. Arslan, Şehit Savaş Çiftçi'nin eşi Tuğba Çiftçi, Şehit Serkan Başdere’nin eşi Dilek Başdere, Şehit Yasin Ak’ın eşi Hülya Ak ve Şehit Emrah Yarpuz’un eşi Hatice Yarpuz’a madalyaları takdim edildi. Madalya töreninden sonra misafir dernek temsilcileri, Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi’ni gezdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER