HaberlerGündemKızını öldüren baba tutuklandı

Kızını öldüren baba tutuklandı

Gaziantep'te bir süre önce şiddet gördüğünü iddia ettiği eşini terk ederek evine gelen kızını silahla başından vurarak öldüren baba tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kızını öldüren baba tutuklandı

Merkez Şehitkamil ilçesinin Selahattin Eyyübi Mahallesi Maaşkuyu Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, 2 çocuk annesi F. Y. (26) bir süre önce şiddet gördüğünü ileri sürdüğü eşini terk edip babası H. T'nin evine gelmişti.

F.Y. ile babası H.T. arasında dün henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıkmış ve tartışma esnasında F.Y. silahla başından vurularak ağır yaralanmıştı. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan F.Y, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetmişti.

Olayın ardından baba H.T. ve isimleri öğrenilemeyen 4 yakını ise polis tarafından gözaltına alınmıştı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından baba H.T. ve 4 yakını sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Baba H. T. çıkarıldığı Nöbetçi Sulh ceza Hakimliği tarafından "alt soydan akrabayı kasten öldürme" suçundan tutuklandı.

Diğer 4 şüpheli ise cumhuriyet savcılığındaki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER