HaberlerGündemKırklareli Şehir Mezarlığı Bayrama Hazır Hale Getiriliyor

Kırklareli Şehir Mezarlığı Bayrama Hazır Hale Getiriliyor

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Ramazan Bayramı öncesi açıklamalarda bulundu. Başkan Kesimoğlu, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala mezarlıklara yönelik çalışmalarına hız verdiğini söyledi. Bayram hazırlıklarını yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Kesimoğlu, "Bayramda yapılacak kabristan ziyaretleri öncesi mezarlıkları temizleyen belediye işçilerimiz, mezarların etrafında bulunan yabani otları temizleyerek, mezarları su

Kırklareli Şehir Mezarlığı Bayrama Hazır Hale Getiriliyor
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Ramazan Bayramı öncesi açıklamalarda bulundu. Başkan Kesimoğlu, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala mezarlıklara yönelik çalışmalarına hız verdiğini söyledi.

Bayram hazırlıklarını yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Kesimoğlu, "Bayramda yapılacak kabristan ziyaretleri öncesi mezarlıkları temizleyen belediye işçilerimiz, mezarların etrafında bulunan yabani otları temizleyerek, mezarları sulayarak mezar alanın temizliğine son derece önem veriyor. Şehir Mezarlığımıza ve Karahıdır Mezarlığımıza giden yollarımıza soğuk asfalt çalışması yaparak, güzergahlarımızı oldukça iyi bir hale getirdik. Yapılan çalışmalar ile Bayram boyunca vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirecekler. Kırklareli’de bakım, onarım ve temizlik çalışmalarımızı belirli periyodlarla yaptık. Ramazan ayı boyunca temizlik çalışmalarımızı artırdık. Kırklareli halkının Ramazan ayında daha temiz ve sağlıklı bir Kırklareli’de ibadetlerini yapabilmeleri, bayramda kabristan ziyaretlerini huzur içinde gerçekleştirebilmeleri amacıyla ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor." şeklinde konuştu.

Kırklareli’ni bayrama hazır duruma getirmek için yoğun mesai harcandığını aktaran Kesimoğlu, "Vatandaşlarımızın bayramı daha güzel ve rahat şekilde geçirmeleri için bütün ekipler çalışmalarına devam edecek. Kırklareli’ni daha güzel ve yaşanabilir bir Kent haline getirmek adına çalışmalarımız artarak devam edecektir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı
SIRADAKİ HABER