HaberlerGündemKırklareli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Kırklareli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Kırklareli Belediyesi, aldığı yeni araçlarla araç filosunu güçlendiriyor.

Kırklareli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor
Kırklareli Belediyesi, aldığı yeni araçlarla araç filosunu güçlendiriyor.

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde ve Su İşleri Müdürlüğünde kullanılmak 1 adet damperli kamyon ile 1 adet kamyonet aldı. Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, “ Alınan araçlar ile Kırklareli halkına daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklarını” ifade etti.

Kırklareli’de hizmet verme konusunda belediyenin yükünün her gün arttığını belirten Başkan Çağlayan;”Belediye Başkanlığının yapılacak hizmete göre her zaman hazır durumda olması için araç filosu sürekli genişletmekteyiz. Vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden maksimum derecede yararlanmalarını sağlamak adına çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kırklareli vatandaşlarımıza kaliteli hizmet verme adına aldığımız araçlarımız son olmayacaktır”dedi.

İLGİLİ HABERLER

Güzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vuruldu
SIRADAKİ HABER